informace k osobním harmonizačním setkáním a zakoupení produktu

Osobní

harmonizační setkání 

Osobní setkání s doprovodným prožitkovým programem

Termín: 

Místo setkání: 
 

Zakoupením tohoto produktu získáte dle svého výběru přístup na čtvrtdenní (2 až 4 hodiny), půldenní (4 až 6 hodin) nebo celodenní (8 až 10 hodin) osobní harmonizační setkání se mnou (které se zaměřuje na celkovou harmonizaci (vyladění) lidského systému s podporou přírody a různých aktivit).

Harmonizační osobní setkání může probíhat pro 1 osobu (výhradní), pro 2 až 5 osob (sdílené) a pak pro více jak 6 osob najednou (skupinové).

1a) Čtvrtdenní harmonizační osobní setkání pro jednu osobu trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 6.000 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

1b) Čtvrtdenní harmonizační osobní setkání pro dvě až čtyři osoby trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 3.000 Kč/osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

1c) Čtvrtdenní osobní harmonizační setkání pro min. 5 osob až max. 20 osob trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 2.000 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

1d) Čtvrtdenní osobní harmonizační setkání pro 21 a více osob trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 500 Kč/pro osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

2a) Půldenní harmonizační osobní setkání pro jednu osobu trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 12.000 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

2b) Půldenní harmonizační osobní setkání pro dvě až čtyři osoby trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 6.000 Kč/osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

2c) Půldenní osobní harmonizační setkání pro min. 5 osob až 20 osob trvá min. 4 hodiny a max. 6 hodin včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 3.000 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (tyto si klient hradí sám separátně).

2d) Půldenní osobní harmonizační setkání pro 21 a více osob trvá min. 4 hodiny a max. 6 hodin včetně cestování na místo určení a občerstvení ve formě snacku. Pevná cena za tento produkt činí 800 Kč/pro osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

3a) Celodenní harmonizační osobní setkání pro jednu osobu trvá min. 8 hodiny a max. 12 hodin včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 24.000 Kč/osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

3b) Celodenní harmonizační osobní setkání pro dvě až čtyři osoby min. 8 hodiny a max. 12 hodin včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 12.000 Kč/osobu. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).pro dvě až čtyři osoby trvá min. 2 hodiny a max. 4 hodiny včetně cestování na místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 6.000 Kč/osobu.

3c) Celodenní harmonizační osobní setkání pro min. 5 osob až 20 osob trvá min. 8 hodin a max. 12 hod včetně cestování na domluvené místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 5.000 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

3d) Celodenní harmonizační osobní setkání pro 21 a více osob trvá min. 8 hodin a max. 12 hod včetně cestování na domluvené místo určení a občerstvení. Pevná cena za tento produkt činí 1.400 Kč. Tato cena v sobě nezahrnuje výdaj na cestování, občerstvení, ani na případný doprovodný harmonizační program či jiné placené aktivity (které klient hradí separátně, pokud není výslovně dohodnuto jinak).

Setkání lze zrealizovat i na dva a více dnů jako “harmonizační pobyt”. Pokud není dohodnuto výslovně jinak, cena se odvíjí od celodenní ceny a počtu dnů. 

Bližší informace ke službě “Osobní harmonizační setkání” si můžete přečíst zde.

Zakoupit harmonizační setkání v propojení s přírodou a s možným doplňkovým programem