Ucelený holistický servis a jeho tři varianty a hodnoty

Členové budoucího klubu PlatforMAAT, kteří budou vědomě s ostatními členy spolupracovat podle hodnot a zásad klubu, se budou moci dělit o realizační náklady na konkrétní činnost (podporu), kterou budou společně čerpat ve svůj prospěch jako jednoho celku.

 

 

Konkrétní předplacenou kapacitu může každý jedinec čerpat buď na bázi jednoduchého recipročního hodinového holistického servisu, anebo na bázi uceleného řešení v rámci pobytu ve formě 4 přednastavených balíčků servisu (Standard, Nadstandard, Komplex a na Klíč). Anebo si můžete za reciproční poplatek nechat zajistit a nastavit holistický servis na míru, a to v případě, že tím bude zachována či nastolena vzájemná prospěšnost. 

Energetická kapacita se vyvažuje/vyrovnává v penězích, kdy min. vstupní poplatek činí 1.000 Kč za hodinu kapacity pro každého jednotlivce.

V případě, že kapacitu společně sdílí více jednotlivců najednou, vstupní poplatek platí každý jednotlivec za sebe (tak jako v restauraci platí každý host/jednotlivec za svoje jídlo u jednoho stolu) vstupní poplatek 800 Kč za hodinu kapacity, pokud není dohodnuta pro členy klubu PlatforMAAT jiná cena kapacity.

Nabízím holistický servis v duchu přirozené holistické spravedlnosti
 (universálního řádu a jeho principů)
v těchto 3 variantách

 

Ucelený hodinový servis bez pobytu a placení kapacity po hodinách
Ucelený servis s pobytem
za celkové fixní hodnoty  
Ucelený servis s pobytem nastavený na míru
(pro jednotlivce náročné či čerpající plnění společně)

Poslat mi rychlou zprávu

Email

office@senarova-daniela.cz

Telefon

00 420 603 703 129

Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.