Dobrovolné zaslání finančního daru jako Vaší reciproční podpory či ocenění za mojí činnost konanou pro blaho celku, anebo jako mého osobního ohodnocení za práci či ocenění kvality mojí práce či služeb

Osobní finanční  ohodnocení či ocenění kvality mojí práce, resp. služeb konaných pro blaho celku, můžete učinit poskytnutím dobrovolného finančního daru

platební údaje pro úhradu na můj účet
U FIO BANKY:

3333666699/2010

IBAN:CZ1520100000002600603672

SWIFT/BIC KOD: FIOBCZPPXXX

V textu bankovního příkazu, prosím, uveďte, prosím, DAR.

V případě, že si budete přát za svůj dar daňový doklad nebo darovací smlouvu,
prosím, napište mi na e-mail: office@senarova-daniela.cz

Dary do 20.000 Kč můžete poslat QR platbou

Poděkování

Děkuji předem za Vaše dary, jimiž mne a mojí práci pro společnost materiálně oceňujete a podporujete, popř. jimi oceňujete kvalitu mých služeb pro Vás.

Vaše finanční dary mi reálně umožňují, abych nejen mohla svoji odbornou práci a činnost pro Vás všechny realizovat ve vysoké kvalitě a nadstandardu, který nabízím, ale abych mohla tuto kvalitu a nadstandard poskytovat v rovnováze i sobě, jako tvořivé živé bytosti, která “tuto kvalitu a nadstandard” skrze sebe vytváří a předává ze sebe Vám.

Proto si velmi vážím Vašich dobrovolných finančních a jiných darů (které mají váhu nikoliv pouhých slov, ale činů), jež dosvědčující Vaší spokojenost.

A Vaše spokojenost je pro mne “motivací” tuto kvalitu a nadstandard svých služeb nejen “udržovat”, ale bude-li to v mých silách, tak i navyšovat.

Děkuji.

Daniela Šenarová